O nás

Nabízíme širokou nabídku služeb v oblasti převleků automoblů, tónování skel, aplikace ochranných fóloií a reklamních a grafických služeb

Naše zkušenosti v oborech tónování skel, polepů aut, 3D folií a reklamy jsou více než desetileté. Pracovali jsme pro největší firmy v oboru. Jsme lektory v oficiálním projektu školení zaměstnanců  v oborech tónování skel a polepy vozů.

Pochopili jsme, že pokud máme udělat zákazníka spokojeným, musíme mu zaručit maximální servis a komfort. Proto si od prvního kontaktu budujeme vztah založený na důvěře. Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. Za svojí prací si stojíme a ručíme svým know-how. Samozřejmostí je pojištění pro případ nehody, či reklamace.

Od prvního kontaktu, přes plánování terminu, realizaci zakázky, až po samotné předání vozu majiteli, jste v kontaktu pouze s jedním naším zaměstnancem, aby nenastaly problémy v komunikaci.

Díky spolupráci s největšími firmami na světě v oborech tónování, polepy aut, 3D folie, wrap a reklama, se stále zdokonalujeme, učíme se novým věcem a postupům.

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme zákazníkovi kompletní servis, ne jen tónování skel, převleky a reklamu, ale i nalakování kol a doplňků, čištění interiéru, detailing, keramiku na lak, renovace laku a světel.

Díky dlouhodobé spolupráci s různými subjekty, dokážeme zařídit vhodný prostor pro realizaci Vaší zakázky prakticky v jakémkoliv městě v ČR.

To co děláme, děláme rádi.

Služby

#
Tonování skel
Více
#
Převleky aut
Více
#
Obrachnné fólie
Více
#
Reklama
Více

Máte zájem
o naše služby

Volejte
#

+420 777 883 269